Tillbaka till samtliga rapporter

Överfull papperskorg

Rapporterat av iOS i kategorin Avfall och återvinning, anonymt 10:54, tors 11 juni 2020

Skickades till Ale kommun, 1 minut senare

Papperskorgen är fortfarande överfull. Många hundbajspåsar utspridda på marken.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej! P-korg tömd.

    Med vänlig hälsning Anders Alfredsson

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 15:40, tors 11 juni 2020

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.