Tillbaka till samtliga rapporter

Løst liggande brunnslock

Rapporterat av Android i kategorin Vägar (Övriga), anonymt 08:07, onsdag 10 juni 2020

Skickades till Ale kommun, 2 minuter senare

Brunnslock ligger väldigt löst och risken är stor att det flyttas när bilar kör där. Eller att någon flyttar på det

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för din anmälan. Ärendet är överfört till vägföreningen för åtgärd. Hälsningar Kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 15:26, onsdag 10 juni 2020

  • Åtgärdat.

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 14:37, tisdag 7 juli 2020

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.