Tillbaka till samtliga rapporter

Dumpat skräp

Rapporterat av iOS i kategorin Nedskräpning, anonymt 07:49, ons 10 juni 2020

Skickades till Ale kommun, 1 minut senare

Någon har kastat massor av skräp

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för anmälan. Ärendet överförs till berörd enhet.

    Hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 11:28, ons 10 juni 2020

  • Hej det är uppstädat

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 14:12, tors 11 juni 2020

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.