Tillbaka till samtliga rapporter

Trasig spong

Rapporterat av iOS i kategorin Park/Grönyta av Jeanette Malm, 15:06, söndag 7 juni 2020

Skickades till Ale kommun, 3 minuter senare

Trasig spong

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Kategori ändrat från ‘Vägar (Övriga)’ till ‘Park/Grönyta’

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 15:15, måndag 8 juni 2020

  • Tack för anmälan. Ärendet överförs till berörd enhet.

    Hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 15:15, måndag 8 juni 2020

  • Detta ska åtgärdas inom en vecka. Ärendet avslutas här.

    Hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 14:26, onsdag 8 juli 2020

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?