Tillbaka till samtliga rapporter

Släckt gatubelysning på Börsagårdsvägen samtliga lampor släckta.

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 23:55, lör 30 maj 2020

Skickades till Ale kommun, 4 minuter senare

Det har varit nersläckt en vecka

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för din anmälan. Ärendet är framfört till ansvarig verksamhet för åtgärd. Hälsningar Kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 13:31, mån 1 juni 2020

  • Tack för din anmälan. Ärendet är framfört till ansvarig verksamhet för åtgärd. Hälsningar Kontaktcenter

    Postat anonymt 13:31, mån 1 juni 2020

  • Cirka 7 lampor släckta, kabelfel i mark. Åtgärdas inom kort

    Postat anonymt 07:12, tis 2 juni 2020

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören; Tillstånd ändrat till: Löst, 12:49, mån 29 juni 2020

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.