Tillbaka till samtliga rapporter

Trasig gatulykta

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 13:30, tis 17 mars 2015

Skickades till Skurups kommun, 4 minuter senare

Gatulyktan är trasig och har varit så länge. Lyktan mellan Karbinvägen 6 och 8.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Fortfarande öppen, via enkät, 15:04, tis 14 april 2015

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?