Tillbaka till samtliga rapporter

Fortfarande trasig!

Rapporterat av iOS i kategorin Gatubelysning, anonymt 16:15, måndag 25 maj 2020

Skickades till Lysekils kommun, 5 minuter senare

Hej Har rapporterat detta för någon vecka sedan men inget har hänt. Lampan är fortfarande tradig.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 08:00, tisdag 23 juni 2020

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.