Tillbaka till samtliga rapporter

Trasigt lock?

Rapporterat av Android i kategorin Vägar (Övriga), anonymt 08:30, måndag 25 maj 2020

Skickades till Ale kommun, mindre än en minut senare

Idiot bilförare körde minst 100 på 30 väg och brunnens lock/galler ploppade upp sådär...

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för din anmälan. Ärendet är översänt till vägföreningen för åtgärd. Hälsningar Kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 12:04, måndag 25 maj 2020

  • Brunnen är åtgärdad. Tack igen för att du hörde av dig. Hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 08:25, tisdag 26 maj 2020

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.