Tillbaka till samtliga rapporter

Dumpning av massor

Rapporterat av iOS i kategorin Avfall och återvinning, anonymt 23:33, torsdag 21 maj 2020

Skickades till Ale kommun, 2 minuter senare

Någon har nyligen dumpat jordmassor med trädgårdsavfall här

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej! Tack för din anmälan! Vi kikar på detta och återkommer i ärendet. Hälsningar Kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (kontaktcenter) 10:59, fredag 22 maj 2020

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?