Tillbaka till samtliga rapporter

Trasig stolpe, skylt. Ligger ner. Har slagit sönder en husbil.

Anonym rapport i kategori Vägmärken och skyltar, 16:23, torsdag 21 maj 2020

Skickades till Ale kommun, 2 minuter senare

Hände i helgen.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för din anmälan. Verkar vara en p-skylt som hör till bostadsrättsföreningen. Vi avslutar ärendet här i Fixa min gata. Hälsningar Kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: inte kommunens ansvar

    Postat anonymt 13:26, måndag 25 maj 2020

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?