Tillbaka till samtliga rapporter

Häcken hänger ut på gåbanan. Man kan knappt gå i bredd med hunden ens.

Anonym rapport i kategori Träd och buskage, 08:35, torsdag 21 maj 2020

Skickades till Skurups kommun, 5 minuter senare

Häcken har sett ut såhär flera månader men det har blivit mycket värre och det är ingen som klipper den.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Trots flera uppmaningar till husägaren så händer där inget, ärendet ligger hos miljöförvaltningen för vidare hantering

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 06:42, måndag

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?