Tillbaka till samtliga rapporter

Hoppmatta trasigt

Rapporterat av iOS i kategorin Lekplatser, anonymt 16:43, onsdag 20 maj 2020

Skickades till Ale kommun, 1 minut senare

Hej Vet ej om det är ni som borde få informationen men hoppmattan har en hål och skulle ett barn stoppa foten där då kan hen skaffa sig.

Mvh Oscar

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för din anmälan! Ärendet är framfört till berörd verksamhet. Hälsningar Kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 10:36, fredag 22 maj 2020

  • Hej! Trampolinen lagad.

    Med vänlig hälsning Anders Alfredsson

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 08:41, tisdag 26 maj 2020

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.