Tillbaka till samtliga rapporter

Löst brunnslock

Rapporterat av iOS i kategorin Vatten och avlopp, anonymt 13:34, söndag 17 maj 2020

Skickades till Göteborgs kommun, 1 minut senare

Locket till en av avrinningsbrunnarna mitt på körbanan verkar vara lös. När bilar kör över den så smäller det högt och man kan tydligt se hur brunnslocket vickar flera cm åt olika håll. Det känns som det är en tidsfråga innan den tippar och orsakar skada.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?