Tillbaka till samtliga rapporter

Stort lutande träd

Rapporterat av Android i kategorin Träd och buskage, anonymt 12:18, onsdag 13 maj 2020

Skickades till Ale kommun, 1 minut senare

Jag är rädd att det snart faller

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Det är flertalet olika privata fastigheter vid det området så det är inte helt säkert på vems det står. I och med att vägen tillhör Trafikverket, och det innebär en ev. säkerhetsrisk för passerande, så överförs ärendet dit.

    Hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: inte kommunens ansvar

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 16:02, onsdag 13 maj 2020

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?