Tillbaka till samtliga rapporter

Växer grenar i gångvägen

Rapporterat i kategori Träd och buskage av Fredrik, 18:11, måndag 11 maj 2020

Skickades till Skurups kommun, 3 minuter senare

Växer ut grenar och tar upp nästa hela trottoaren.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Detta är inte kommunens, antingen husarens ansvar eller trafikverkets

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 06:50, tisdag 12 maj 2020

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?