Tillbaka till samtliga rapporter

Trasig gatubelysning

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 13:31, måndag 11 maj 2020

Skickades till Skurups kommun, 3 minuter senare

Trasig gatubelysning.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Fel på kablarna i området, felsökning pågår

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 13:41, måndag 11 maj 2020

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?