Tillbaka till samtliga rapporter

Skylten vid väggupp

Rapporterat av Android i kategorin Vägmärken och skyltar, anonymt 20:13, måndag 27 april 2020

Skickades till Ale kommun, 2 minuter senare

Skylten vid väggupp har gått sönder..

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för anmälan.

    Ärendet överförs till berörd enhet.

    Hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 09:23, tisdag 28 april 2020

  • Vägföreningen kommer att åtgärda detta nu under våren.

    Hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 13:26, tisdag 28 april 2020

  • Fortfarande öppen, via enkät, 20:55, måndag 25 maj 2020

  • .

    Postat anonymt 08:50, torsdag 28 maj 2020

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?