Tillbaka till samtliga rapporter

Gatubelysning funkar ej

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 19:03, måndag 27 april 2020

Skickades till Skurups kommun, 2 minuter senare

Gatubelysning funkar ej

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Vi kollar på detta.

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 06:45, tisdag 28 april 2020

  • Fixat

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 07:53, torsdag 30 april 2020

  • Gatubelysning fungerar ej fortfarande Problemet är inte löst. Gatubelysning mellan 10-12. Snapphanevägen

    Postat anonymt 08:50, fredag 1 maj 2020

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.