Tillbaka till samtliga rapporter

Trasigt gatljus, är stolpen framför Ekliden 8

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 11:50, mån 27 april 2020

Skickades till Forshaga kommun, 5 minuter senare

Trasig lampa sen några dagar

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Klart

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 06:41, tis 19 maj 2020

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.