Tillbaka till samtliga rapporter

Trasig bräda, lösa spikar

Rapporterat av Android i kategorin Lekplatser, anonymt 17:49, söndag 26 april 2020

Skickades till Ale kommun, 1 minut senare

Trasig bräda i bollplank riskerar att falla ner

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för din anmälan. Ärendet är översänt till berörd enhet. Hälsningar Kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 08:19, måndag 27 april 2020

  • Hej, denna är löst. Tack för att du rapporterade in detta.

    Mvh Tobbe Engström

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 07:42, onsdag 13 maj 2020

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.