Tillbaka till samtliga rapporter

Trasig lampa

Rapporterat av iOS i kategorin Gatubelysning, anonymt 17:35, lördag 25 april 2020

Skickades till Lysekils kommun, 4 minuter senare

Gatulampan är trasig

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Fortfarande trasig

    Postat anonymt 08:46, tisdag 12 maj 2020

  • Är det någon som tittar på dessa? Har gått en månad sedan felanmälan.

    Postat anonymt 16:23, måndag 25 maj 2020
    Fortfarande öppen, via enkät

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?