Tillbaka till samtliga rapporter

Trasig gatubelysning vid Nordgärdesvägen 23

Rapporterat i kategori Gatubelysning av Kontaktcenter, 11:12, måndag 20 april 2020

Skickades till Ale kommun, 2 minuter senare

Trasig gatubelysning vid Nordgärdesvägen 23

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Skickat till Entreprenör.

    Hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 11:14, måndag 20 april 2020

  • Släkt pga kabelbrott, åtgärdas inom kommande dagar, BC flytt

    Postat av Ale kommun (Nihlén) 15:18, måndag 4 maj 2020

  • .

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Ale kommun (Nihlén) 15:20, måndag 4 maj 2020

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?