Tillbaka till samtliga rapporter

Trafikhindret ur funktion

Rapporterat av iOS i kategorin Vägar (Övriga), anonymt 09:38, torsdag 16 april 2020

Skickades till Ale kommun, 2 minuter senare

Den rörliga stolpe som står mitt i gatan, och som sänks när bussarna kör förbi, är trasigt. Det hissas inte upp.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej! Tack för din anmälan. Ärendet är framfört till berörd verksamhet och en anmälan om återställande är gjord.

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 10:25, torsdag 16 april 2020

  • Denna är åtgärdad, tack för att du skickade in detta

    Mvh Tobbe Engström

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 07:53, onsdag 13 maj 2020

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.