Tillbaka till samtliga rapporter

Soppor station

Anonym rapport i kategori Avfall och återvinning, 13:10, tisdag 7 april 2020

Skickades till Ale kommun, 5 minuter senare

Hej, I den månaden är locket till soporavfallsstationen trasigt. Stängningen fungerar inte bra. Tacka dig

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Vi åker ut med nytt lock snarast.

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 14:15, onsdag 8 april 2020

  • Hej, Inte fixat Tack

    Tillstånd ändrat till: Öppen

    Postat anonymt 15:04, söndag 10 maj 2020
    Fortfarande öppen, via enkät

  • Tack för din påminnelse. Ärendet återsänds till berörd verksamhet. Hälsningar Kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 15:56, måndag 11 maj 2020

  • Fortfarande öppen, via enkät, 22:33, måndag 8 juni 2020

  • .

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 10:54, onsdag 1 juli 2020

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.