Tillbaka till samtliga rapporter

Gatubelysning funkar ej

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 13:10, tisdag 7 april 2020

Skickades till Ale kommun, mindre än en minut senare

Hej, Gatubelysning funkar ej framför sopor station. Rapporteratdefekt för två veckor sedan Tack

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för anmälan.

    Vi skickar det vidare till ansvarig entreprenör.

    Hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 15:51, tisdag 7 april 2020

  • Bytt lampa

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 13:19, tisdag 5 maj 2020

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.