Tillbaka till samtliga rapporter

Nedskräpning

Rapporterat av Android i kategorin Nedskräpning, anonymt 11:11, fredag 3 april 2020

Skickades till Ale kommun, 4 minuter senare

Det ligger bildäck och soppåsar med diverse skräp på den allmänna parkeringsplatsen vid Skepplanda skidbacke

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för anmälan.

    Ärendet överförs till berörd enhet.

    Hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 12:46, fredag 3 april 2020

  • Fortfarande öppen, via enkät, 12:26, fredag 1 maj 2020

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?