Tillbaka till samtliga rapporter

Busskuren vid Jennylund

Rapporterat av iOS i kategorin Hållplats, anonymt 19:53, torsdag 2 april 2020

Skickades till Ale kommun, 2 minuter senare

Kuren blir översvämmad vid endast mindre regnväder pga att den är för lågt placerad mot omgivande gångbana. Synd också att belysningen är så dålig. Känns inte som en trygg plats.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för anmälan.

    Vi överför ärendet till Västtrafik då det är deras ansvar.

    Hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: inte kommunens ansvar

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 12:01, fredag 3 april 2020

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?