Tillbaka till samtliga rapporter

Tall skymmer gatubelysningen

Rapporterat av iOS i kategorin Park/Grönyta av Kristian Jonasson Sand, 23:34, söndag 29 mars 2020

Skickades till Ale kommun, mindre än en minut senare

Skapar en otrygg plats!

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för anmälan.

    Det finns redan en rapport på detta ärende så jag släcker detta ärende och skickar iväg en påminnelse till ansvarig enhet om det gamla.

    Hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 10:17, måndag 30 mars 2020

  • Det har inte blivit åtgärdat!

    Tillstånd ändrat till: Öppen

    Postat av Kristian Jonasson Sand 17:43, måndag 27 april 2020
    Fortfarande öppen, via enkät

  • Det är skickat till infrastruktur återigen.

    Tillstånd ändrat till: Finns redan

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 09:09, tisdag 28 april 2020

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?