Tillbaka till samtliga rapporter

Båtaskogsvägen

Rapporterat av Android i kategorin Nedskräpning och klotter, anonymt 16:52, torsdag 26 mars 2020

Skickades till Klippans kommun, 3 minuter senare

Upprepad dumpning av sopor i området

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?