Tillbaka till samtliga rapporter

Trampor saknas eller är trasiga

Rapporterat av iOS i kategorin Park/Grönyta, anonymt 14:34, torsdag 26 mars 2020

Skickades till Ale kommun, 1 minut senare

En av pedalerna på "motionscyklarna" saknas så denna går ej att använda (märkt vänster sida).

En annan trampa har ett trasigt nav så den ramlar nog snart isär.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för anmälan.

    Ärendet överförs till berörd enhet.

    Hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 15:47, torsdag 26 mars 2020

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?