Tillbaka till samtliga rapporter

Mycket skräp i buskarna

Rapporterat av Android i kategorin Nedskräpning, anonymt 17:57, onsdag 25 mars 2020

Skickades till Skurups kommun, 4 minuter senare

Mycket skräp i buskarna

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Städas snarast

    Tillstånd ändrat till: Åtgärd är schemalagd

    Postat anonymt 06:47, torsdag 26 mars 2020

  • Då detta inte är kommunens mark, ta kontakt med fastighetsägare

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 13:17, torsdag 26 mars 2020

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.