Tillbaka till samtliga rapporter

Skräp i buskarna

Rapporterat av Android i kategorin Nedskräpning, anonymt 17:26, onsdag 25 mars 2020

Skickades till Skurups kommun, 6 minuter senare

Skräp i buskarna

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Städas snarast

    Tillstånd ändrat till: Åtgärd är schemalagd

    Postat anonymt 06:48, torsdag 26 mars 2020

  • Plockar där den 27/3

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 14:20, torsdag 26 mars 2020

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.