Tillbaka till samtliga rapporter

Krossat glas

Rapporterat i kategori Vägar (Övriga) av Ulrica, 16:23, onsdag 25 mars 2020

Skickades till Ale kommun, 2 minuter senare

Busshållplatsen innan och efter Grönnäs och hållplatsen Grönnäs har busskuren krossats några ggr under vinter. De är nu hela men det ligger fortfarande mycket glas kvar.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Kategori ändrat från ‘Hållplats’ till ‘Vägar (Övriga)’

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 11:01, torsdag 26 mars 2020

  • Tack för anmälan.

    Ärendet överförs till Västtrafik som ansvarar för att städa upp där.

    Hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: inte kommunens ansvar

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 11:01, torsdag 26 mars 2020

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?