Tillbaka till samtliga rapporter

Porslin och glassplitter

Rapporterat av Android i kategorin Parkering, anonymt 16:05, onsdag 25 mars 2020

Skickades till Ale kommun, 5 minuter senare

Det har nu under lång tid varit glas och porslinsplitter på parkeringen. Det går inte att köra där utan att riskera trasiga bildäck

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för anmälan.

    Ärendet överförs till berörd enhet.

    Hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 08:29, torsdag 26 mars 2020

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?