Tillbaka till samtliga rapporter

Önskemål om förbättring

Rapporterat av Android i kategorin Park/Grönyta av Jens-Peter Larsen, 17:06, tisdag 24 mars 2020

Skickades till Ale kommun, 4 minuter senare

Om man går över ängen behöver man korsa diket. Detta är ofta söligt. Jag önskar att ni lägger 2 meter rör och grus över dem.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för ditt ärende.

    Ärendet överförs till berörd enhet som tittar på ärendet.

    Hälsningar kontaktcenter

    Postat anonymt 10:43, onsdag 25 mars 2020

  • Kategori ändrat från ‘Lekplatser’ till ‘Park/Grönyta’

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 10:57, onsdag 25 mars 2020

  • .

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 10:57, onsdag 25 mars 2020

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?