Tillbaka till samtliga rapporter

Nedfallna träd

Anonym rapport i kategori Träd och buskage, 16:18, tisdag 24 mars 2020

Skickades till Ale kommun, 2 minuter senare

Nedfallna träd över två promenadstigar. Önskan från boende i närheten att de forslas bort.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för anmälan.

    Ärendet överförs till berörd enhet.

    Hälsningar kontaktcenter

    Postat anonymt 09:55, onsdag 25 mars 2020

  • .

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 10:58, onsdag 25 mars 2020

  • Hej, Jag behöver mer information för att kunna se vart dessa stigar är. Kontakta mig på linus.lindholm@ale.se

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 16:18, onsdag 25 mars 2020

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.