Tillbaka till samtliga rapporter

Ser ut som om någon har varit inne på gångbanan och försökt sopa bort grus men misslyckats

Anonym rapport i kategori Vägar (Övriga), 16:11, måndag 23 mars 2020

Skickades till Ale kommun, 4 minuter senare

Det ser ut som om en sopmaskin varit på gatan och "sopat" bort grus men tyvärr gjort det väldigt dåligt. Detta är på kyrkbacken mellan hus 13-38. Detta har uppkommit mellan kl 11-14 den 23/3

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för anmälan.

    Vägen sköts om av Skepplanda Vägförening så ärendet överförs dit.

    Hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 13:21, tisdag 24 mars 2020

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?