Tillbaka till samtliga rapporter

Lampa tråsig

Rapporterat av iOS i kategorin Gatubelysning, anonymt 19:44, söndag 22 mars 2020

Skickades till Ale kommun, 1 minut senare

2 lampor. En är tråsigt

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för anmälan.

    Ärendet överförs till Ale El.

    Hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 12:47, måndag 23 mars 2020

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?