Tillbaka till samtliga rapporter

Klotter

Rapporterat av Android i kategorin Klotter, anonymt 12:18, söndag 22 mars 2020

Skickades till Lidingö, 1 minut senare

Flera klotter på bänkar, träd och lyktstolpar längs med cykel- och promenadvägarna.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 12:26, söndag 19 april 2020

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.