Tillbaka till samtliga rapporter

Kraftig nedskräpning

Anonym rapport i kategori Parkering, 20:40, torsdag 19 mars 2020

Skickades till Ale kommun, 5 minuter senare

Behovet av vårstädning är påtagligt runt hela p-platsen, men också utmed hela sträckan av aroniabuskar som är planterade upp mot rondellen. Skräp samt glassplitter på två ställen på pendelparkeringen.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för anmälan.

    Ärendet överförs till berörd enhet.

    Hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 09:56, fredag 20 mars 2020

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören; Tillstånd ändrat till: Löst, 07:30, måndag 20 april 2020

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?