Tillbaka till samtliga rapporter

De nya luktstolparna är väldigt sneda och dåligt återfylda. Gäller främst 2st på Klippvägen 8

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 14:55, onsdag 18 mars 2020

Skickades till Ale kommun, 5 minuter senare

Inte mkt att tillägga. Räta upp och fyll på rätt sätt. Det gäller stolparna som är nybytta och enl vad jag hört är arbetet inte godkänt vid tidpunkt för anmälan vilket gör att det bör gå på garanti hos etreprinören.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för din anmälan. Ärendet är översänt till berörd enhet. Hälsningar Kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 09:23, torsdag 19 mars 2020

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?