Tillbaka till samtliga rapporter

Gatubelysningen fungerar inte på vägen efter backen

Rapporterat i kategori Gatubelysning av Monica Ahrnberg, 08:44, onsdag 18 mars 2020

Skickades till Ale kommun, 1 minut senare

Sen det stormade så har inte belysningen på Bräckansväg väg fungerat belysningen i backan lyser men inte när man kommer upp då är det svart

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för din anmälan. Ärendet är översänt till Ale El för åtgärd. Hälsningar Kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 09:37, onsdag 18 mars 2020

  • Arbetet är beställt av Ale el och påbörjas v. 15

    Postat anonymt 13:16, tisdag

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?