Tillbaka till samtliga rapporter

Lampa sönder vid vändplatsen längst upp på Gustavs väg

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 06:51, onsdag 18 mars 2020

Skickades till Ale kommun, 4 minuter senare

Lampan slutade fungera för ca 2 veckor sen

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för din anmälan. Ärendet är översänt till Ale El för att åtgärdas i samband med rondering som börjar i april. Hälsningar Kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 09:02, onsdag 18 mars 2020

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?