Tillbaka till samtliga rapporter

Ingen belysning i skateparken

Rapporterat av Android i kategorin Park/Grönyta, anonymt 19:56, tisdag 24 mars 2020

Skickades till Ale kommun, 4 minuter senare

Knapp till lampor trasig

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för anmälan.

    Ärendet överförs till berörd enhet.

    Hälsningar kontaktcenter

    Postat anonymt 10:49, onsdag 25 mars 2020

  • .

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 10:57, onsdag 25 mars 2020

  • Gatubelysning ansvarar ej över skolan

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 08:33, onsdag 6 maj 2020

  • *Kategori ändrat från ‘Gatubelysning’ till ‘Park/Grönyta’*

    Postat anonymt 08:21, fredag 8 maj 2020

  • Ärendet är överflyttat till rätt enhet. Hälsningar Kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 08:22, fredag 8 maj 2020

  • Hej Belysningen är lagad. Tack för att du anmälde felet. Hälsningar Kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 09:38, fredag 8 maj 2020

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.