Tillbaka till samtliga rapporter

Bryggvirke i skogen

Rapporterat av iOS i kategorin Nedskräpning, anonymt 12:02, måndag 16 mars 2020

Skickades till Ale kommun, 3 minuter senare

Nedanför Glimmergränd 3 ligger det en massa plankor och annat skräp slängt. Det har legat där i flera år.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för anmälan.

    Ärendet överförs till berörd enhet.

    Hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 12:31, måndag 16 mars 2020

  • Detta är inte Ale kommuns ansvar/ mark

    Mvh Anders Alfredsson

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Ale kommun (Tobbe Engström) 14:46, måndag 29 juni 2020

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?