Tillbaka till samtliga rapporter

Bryggvirke i skogen

Rapporterat av iOS i kategorin Nedskräpning, anonymt 12:02, mån 16 mars 2020

Skickades till Ale kommun, 3 minuter senare

Nedanför Glimmergränd 3 ligger det en massa plankor och annat skräp slängt. Det har legat där i flera år.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för anmälan.

    Ärendet överförs till berörd enhet.

    Hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 12:31, mån 16 mars 2020

  • Detta är inte Ale kommuns ansvar/ mark

    Mvh Anders Alfredsson

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 14:46, mån 29 juni 2020

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.