Tillbaka till samtliga rapporter

80 cm stort hål 30 cm brett o 10 cm djupt pott hål på vänster sida på Lars mårtens väg efter infarten till parkeringen till gamla dagiset

Anonym rapport i kategori Vägar (Övriga), 15:56, onsdag 11 mars 2020

Skickades till Skurups kommun, 5 minuter senare

Detta hål har varit där en månad o blir bara större o större farligt både för cyklister gående o bilister Tack på förhand

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej Vi fixar detta Mvh Herman

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 09:40, fredag 13 mars 2020

  • Inga problem

    Postat anonymt 19:20, onsdag 8 april 2020

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.