Tillbaka till samtliga rapporter

Överfull papperskorg

Rapporterat av iOS i kategorin Avfall och återvinning, anonymt 19:29, onsdag 19 februari 2020

Skickades till Ale kommun, 1 minut senare

Den svarta papperskorgen nära bommen upp mot Ale Arena är överfull. Tömningsintervallet kanske behöver förtätas?

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för anmälan.

    Ärendet skickas vidare till ansvarig enhet.

    Ärendet avslutas här i fixa min gata.

    Hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 08:48, torsdag 20 februari 2020

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.