Tillbaka till samtliga rapporter

Trasig lampa vid Fågelsångsskolan

Rapporterat av Android i kategorin Gatubelysning, anonymt 08:38, fredag 14 februari 2020

Skickades till Sollentuna, 2 minuter senare

Trasig lampa på gångvägen vid den temporära skolan i Fågelsången, närmast korsningen under Turebergsleden. Har varit trasig ett bra tag.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Har inte fått någon respons alls. Sist jag kollade (några veckor efter rapporten) var det inte fixat.

    Postat anonymt 09:52, fredag 13 mars 2020

  • Ingen respons alls från kommunen.

    Postat anonymt 17:08, fredag 10 april 2020

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?