Tillbaka till samtliga rapporter

Träd som nästan vällt

Rapporterat av iOS i kategorin Träd och buskage av Marianne Hysing, 17:41, torsdag 13 februari 2020

Skickades till Ale kommun, 4 minuter senare

2 st träd som blåste nästan omkull efter stormen. Står o vilar på andra träd. Behöver åtgärdas omgående så inget farligt kan hända.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för din anmälan.

    Ärendet överförs till berörd enhet.

    Hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 08:43, fredag 14 februari 2020

  • Hej, detta finns redan som ett ärende på Fixa min gata så vi sätter denna rapport som löst så är den andra öppen. Tack för att du rapporterade in detta

    Med vänlig hälsning Tobbe Engström

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Ale kommun (Tobbe Engström) 13:22, måndag

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?